Doğru Jean Seçmenin Yolları

by Kadin, Moda, Sağlık, Örgü, Hobi SözKadinda.Com on 23 Ocak 2016 Cumartesi

Doğru  Jean  Seçmenin  Yolları

Biçoğumuz günlük hayatımız da sıkça jean pantolon kullanırız . Her kombinle uyum sağlayabilen jean pantolonlar hem vazgeçilmezimiz hem de kurtarıcı parçalarımızdan birisidir .Peki Jean Pantolon Alırken Nelere dikkat Edeilmeli  

  1. Gün boyu üzerimizde olan bir pantolonun görüntüsü gibi rahatlığıda çok önemlidir  . Herşeyiyle doğru bir pantolon öncelikle üzerinize tam oturmalı ne çok dar ne de bol olmalı . Üzerinize oturup oturmadığını anlamak zor değil , kalça kısmı tam oturduysa bedeninize uymuştur .
  2. Bir çok pantolonda dikiş hataları bulunabilir ve vücudunuzu farklı gösterebilir o yüzden dikişlerini kontrol etmeyi ihmal etmeyin .
  3. Eyer büyük kalçalara sahipseniz kalçanıza tam oturan dar jean lerden vazgeçin çünkü sizi olduğunuzdan da kilolu göstericektir . Bunun için özel jean pantolonlar bulunmakta . Çep kısımları birbirine daha yakın pantolonlar tercih edin . Yada ispanyol paça pantolonlar tercih edebilirsiniz . 
  4. Giyeceğiniz pantolonu farklı yerlerde farklı kombinlerle kullanmak istiyorsanız . Hem spor hem klasik Rengi koyu bir jean pantolonlar seçin .
  5. Boy sıkıntısı yaşıyorsanız yine ispanyol pantolon modelleri seçebilirsiniz . Yalnız ispanyol paçalı pantolon giyerken ayakkabınızın görünmemesine dikkat edin hatta paçaları yerleri biraz da olsa süpürürse sizin için çok daha iyi olur . Boyu çok uzun olmayan bayanların tercih etmemesi gereken pantolon sekli ise paçaları kıvrık ve erkek tipli pantolonlardır bu tip pantolonlar sizi çok daha kısa göstericekler .
  6. Biraz da olsa göbeğiniz var ve bundan rahatsızsınız sizin için en iyi seçin beli yüksek pantolonlar . 

Blog, Updated at: 19:30
  Hobiler