El örgüsü erkek kazak modelleri 2016

by Kadin, Moda, Sağlık, Örgü, Hobi SözKadinda.Com on 23 Şubat 2016 Salı

El örgüsü erkek kazak modelleri

Moda tasarımcılarının en çok üzerinde durduğu konulardan biridir , el örgüsü kazak modelleri, hanımlar olarak kazaklar çoğunlukla kış aylarında kombinelerimiz de sıkça tercih ettiğimiz kazaklar erkek kombinelerinde de bolca tercih edilmektedir. Bu yazımızda sizlere El örgüsü erkek kazak modellerini tanıtacağız.

Eskilerden hatırlarsanız kazaklar daha çok ilgi görmekteydi, ben kendim düşündüğümde hem elde örme kazaklar vardı, birde örgücü diye adlandırılan teyzelerimiz vardı. Farklı model ve tiplerde ellerindeki makineleri sağa sola çekerek kazaklar ördüklerini anımsıyorum. Eskilerden beri vazgeçemediğimiz kazaklar yine gündemimizde el örgüsü erkek kazak modellerin de en moda trend olan modeller ne peki? En çok tercih edilen ve yapılışı da gayet basit olan kedi merdiveni adı verilen model ile boğazlı kazak tipleridir. Ayrıca sıfır yaka kazaklarında yıllardır modası geçmemiştir, hiç bir zamanda geçmeyecektir.

El örgüsü erkek kazak modelinde hangi renk tercih edilmeli.
Renk daha çok sizlere kalan bir tercihtir, herkesin rengi farklıdır, ben turuncuyu çok severim örneğin, ama el örgüsü erkek kazak modellerinde buz mavisi, haki yeşili ve bordo renkler favori olarak tercih edilmektedir.

En güzel el örgüsü erkek kazak modelleri 2016


Blog, Updated at: 00:02
  Hobiler