Yazlık Bebek Hırkaları

Bu yazımızda sizlere yazlık bebek hırkaları hakkında bilgi vererek en güzel yazlık örgü bebek hırka modellerini paylaşacağız.

Yazlık Bebek Hırkaları

Yaz sıcaklığının ülkemizi kavurduğu şu günlerde yazlık bebek hırkalarını da ne yapacağız diye düşünebilirsiniz. Ama yazın sıcağına aldanmayın, güneş batımından sonra serinleyen havalar minik bebişlerimizi hasta etmek için oldukça yeterli. Akşam üstü serinleyen havalarda yazlık bebek hırkaları imdadımıza yetişiyor. İnternet üzerinde fazlaca yazlık hırka modeli bulunmakta ancak hepsini paylaşmamızın elbette imkanı yok bende bir kısmını sizler için bir araya getirdim. Yazlık bebek hırka modelleri'nde şiş ile örgü yapabileceğiniz gibi daha çok tığ işi örgü tercih edilmektedir. Sizde tercihinizi bu yönde yaparsanız daha hoş bir bebe hırkasına sahip olabilirsiniz.


Yazlık erkek bebek hırkaları

Erkek çocuğuna yakışır bordo, siyah, lacivert, mavi yada turkuaz gibi tercih edebileceğiniz yazlık erkek bebek hırkası modelleri ni tek renk olarak yapmak yerine 1 den çok rengi bir arada kullanmanız yazın gösterişine daha uygun olacaktır. Çocuğunuzun rahatı için örgülerde pamuklu ve yumuşak dokulu ipleri tercih etmeniz faydanıza olacaktır.


Yazlık kız bebek hırka modelleri


Pudra, pembe, krem ya da kırmızı bir yazlık kız bebek hırka modelleri'ni gözünüz de canlandırın, elbetteki çocuğunuza mükemmel yakışacaktır. özellikle de pudra en öncelikli tercihimdir kız çocuğunda yazlık kız bebek hırka modelleri örerken simli sakallı ipleride göz önünde bulundurun derim.

Şimdi aşağıdan örneklerimize bakabiliriz.

Yazlık bebek hırka modelleri


yazlık bebek hırka modelleriyazlık bebek hırka modelleri

bebek hırka modelleri 2017

bebek hırka modelleri 2017

bebek hırkası nasıl örülür

bebek hırkası nasıl örülür

bebek hırkası nasıl örülür

el örgüsü bebek hırka modelleri

el örgüsü bebek hırka modelleri

el örgüsü bebek hırka modelleri

bebek hırka modelleri derya baykal

bebek hırka modelleri derya baykal


Sitemizdeki güncellemeleri ilk siz öğrenin
Abone Ol