Yazlık Bebek Patikleri

by Kadin, Moda, Sağlık, Örgü, Hobi SözKadinda.Com on 11 Temmuz 2017 Salı

Bu yazımızda yazlık bebek patikleri modelleri hakkında kısaca bilgi verip örnek yazlık bebek patik modelleri paylaşacağız.

Patik denilince hemen kış aklınıza gelmekte değil mi ? ama öyle değil. Yaz aylarında da çocuklarınız ayaklardan üşütüp küçük rahatsızlıklar geçirebilir. Bunun önüne geçebilmek adına hemde o minicik ayaklarını daha tatlı gösterecek Yazlık bebek patik modellerine göz atmalısınız. Hem şişle hemde tığ örgüsü ile örebileceğiniz yazlık bebek patik modellerini incelediğinizde sizin hoşunuza gidecektir. dasdas

Yazlık erkek bebek patik modelleri

Yaz aylarında çocuklarınız çorap giymeyi tercih etmeye bilir, bunun yanında soğuk fayanslar, balkonlar da dolaştıkça içiniz gider. Bu gibi durumlarda yazlık erkek bebek patik modelleri imdadınıza yetişir. Erkek çocuğuna uyacak renklerde mavi, yeşil, krem, turkuaz gibi renkleri tercih edebileceğiniz patik modellerini şiş ile yapabileceğiniz gibi tığ işi patik modellerini de tercih edebilirsiniz.

Yazlık kız bebek patikleri

Pembe, pudra renklerde kız çocuklarınıza öreceğiniz yazlık kız bebek patik modelleri çocuğunuzun ayaktan üşütmesini engelleyecektir. Yazlık kız bebek patik modellerini tek renk örebileceğiniz gibi birden fazla renk de tercih edebilirsiniz. Hatta kız çocuklarına özel küçük aksesuar boncuk, kurdele gibi eklentiler de yapabilirsiniz.

Şimdi aşağıdan birazcık inceleyelim

Yazlık Bebek Patik Modelleri


yazlık bebek patik modelleri


yazlık bebek patik modelleri

yazlık kız  bebek patik modelleri

yazlık kız  bebek patik modelleri

yazlık erkek  bebek patik modelleri

yazlık erkek  bebek patik modelleri

tığ işi bebek patik modelleri

tığ işi bebek patik modelleri

tığ işi bebek patiği nasıl örülür

Blog, Updated at: 08:59
  Hobiler