2019 en güzel kışlık mini etek kombinleri

Bu yazımızda sizlerle 2019 En güzel kışlık mini etek kombinleri konusunda bilgi aktaracağız.

Havalar gün geçtikçe soğumakta, kış aylarını yavaş yavaş ortalarken, kış için hazırmısınız? Mini etke giymekten hoşlanan ve kışında giyerim ne olacak ya diyenler buralarda mı :)) bu yazımızda sizlere 2019 kışlık mini etek kombinlerinin en güzellerini sunmaya çalışacağız.
2019 kışlık mini etek kombinleri

Kışın Mini Etek nasıl kombinlenir

Soğuk havalarda mini etek giymek sizi mutlu ediyorsa ve tercihiniz bu yönde ise, üşümekten korkmayın, kışa rağmen bu cesur tercihiniz üzerinize tüm dikkatleri çekeceği gibi, harika kombinlerinizle çektiğiniz ilgi birleşimi ile kendinizi daha sıcak hisseceksiniz. Tabiki hissetiğiniz güven de cabası
2019 kışlık mini etek kombinleri

2019 kışlık mini etek kombinleri

Soğuk havalarda mini etek nasıl kombinlenir

Doğru etek seçimi ile kışlık kombin önerisi ! öncelikle ince kumaşlardan bir sürelik vazgeçmelisiniz,
2019 kışlık mini etek kombinleri

 ince kumaşlar yerine soğuk havalar için daha uygun kadife yada yünlü kumaşları ile denim ekoseli kalın kumaşları tercih etmelisiniz. bununla beraber etek altına giyeceğiniz çorap tercihleri de oldukça önemli ince çoraplar yerine soğuğa dayanıklı opak çorapları tercih edebilirsiniz, opak çoraplar yapısı itibariyle soğuğa karşı hassas olup, bacaklarınızı daha çok sıcak tutacaktır, elbetteki şıklığınızı tamamlayarak.
2019 kışlık mini etek kombinleri

Opak çorap sayesinde bacaklarınız daha ince ve uzun görünürken, sıcaklığı ile mini etek cesaretiniz de artacaktır.

Eğer ben üşümem ince çorap istiyorum diye düşünüyorsanız sade bir mini etke modeli tercih etmeniz sizi daha çekici gösterebileceği gibi mini etek altına diz üstü çorap ile farklı bir kombin de meydana çıkabilir.

2019 kışlık mini etek kombinleri

Mini eteğinizi topuklu tercihlerinizle ilgi çekici yapın

Mini etek modellerinin tamamlayıcısı topuklu tercihleriniz olduğunu unutmamalısınız, ancak soğuk bir günde uzun süre dışarıda bulunacaksanız kısa butileri tercihleriniz arasına alabilirsiniz. Elbette çizme modellerinin 2019 modası da tamamlayıcınız olabilir,  bu yıl yine diz üstü çizmelerin moda olduğunu da belirtelim, tercihi de size bırakalım. Sizin tercihiniz nedir? Yorumlarda görüşlerinizi alalım?


Sitemizdeki güncellemeleri ilk siz öğrenin
Abone Ol