30 tane Muhteşem Ötesi Bebek Yelek Modelleri

Merhaba hanımlar, bu yazımızda sizlerle en harika Bebek Yelek Modellerini paylaşacağız, ister anne olun ister, isterseniz torun sahibi olun bu konu mutlaka tam size göre. Bebekler miss kokuları ile içimizdeki tüm sevgi ve şefkat tohumlarının canlı kanlı halleridir. Onları en güzel şekilde giydirmek de bizleri mutlu eder. Elbette tercihlerimizi yaparken onu sıcak tutması gereken şeyleri de tercih etmeliyiz. Bizde bu düşünceyle sizlere en güzel son model bebek yelek modellerini bir araya toplama kararı aldık
en güzel bebek yelek modelleri

Aşağıda sizler için bazı bebek yelek modellerini bir araya getirmeye çalıştık, umarım bu modeller bi nebze olsun hoşunuza gider, aşağıda paylaştığım modellerin bazıları için tığ ile örgü süsleme modelleri konusundan tercih ettiğiniz bir modeli yeleğe eklemeniz halinde, oldukça hoş bir görüntü alacağını düşünmekteyim, ama benim önerim kesinlikle açık renkli modeller, fotoğrafları yerleştirirken fark ettim de açık renkli bebek yelek modelleri  gerçekten benim ilgimi çekmekte, kapalılar nedense daha boğucu geliyor, hemen aşağıdaki ilk örneğimiz gibi, uyrun aşağıdan incelemeye devam edelim.
Ayrıca bebek yelek modellerinden sonra Kız Yelek Modeli Yapılışı videolu olarak sizlerle paylaştık, lütfen alt tarafta bulunan videomuzu izlemeyi unutmayınız.bebek yelek modelleri yapılışı

Erkek Çocukları için örülebilecek Bebek yelek örneklerinden yapılışı diğer modellere göre daha kolay, daha basit olan bu modelimizde mavi ve beyaz ip tercih ededilmişörgü bebeğinizi oldukça sıcak tutabilecek hoş bir model
en güzel bebek yelek modelleri
bebek yelek modelleri yapılışı

Daha çok görselliğie dikkat eden hanımların tercih edebileceği bu modeli hem kız hemde erkek çocuklarınız için kullanabilirsiniz, üzerindeki örgü süslemeleri ile oldukça göze hitap edebilmekte

kız çocuk bebek yelek modelleri yapılışı
Minik kızlarımız için tercih edilebilecek askılı elbise, bunu neden bebek yelek modellri kategorisine attım bilmiyorum ama sanırım birazcık karışmış, şimdi fark ettim ama oldukça hoş bir model, çorabının altından poposundaki tombul beziyle ortalıkta dolaşan kız çokcuklarınız için bu askılı elbise modelini örebilirsiniz.

erkek çocuk yelek modelleri
Hem erkek hem kız çocuklarınız için örebileceğiniz bu modele aslında beyaz renk cuk oturmuş, gözlerimi hafif kısarak mavi olduğunu hayal ettim, bir an ama model geçiş kısımları mavide birazcık boğar sanki, o nedenle eğer bu modeli örmeyi düşünürseniz mutlaka beyaz tercih etmelisiniz

en güzel bebek yelek modelleri

en yeni bebek yelek modelleri

son model bebek yelek modelleri
Taban lastikten başlanarak 3 yada 4 şiş ile erkek bebeklerinize örebileceğiniz bir bebek yelek modeli

en tatlı kız bebek yelek modelleri
Doğruyu söylemek gerekirse 30 tane bebek yeleği modeli arasında en ilgimi çeken model, bunun bir benzerini kendi yeğenime örmüştüm, yapılışı biraz zahmetli olsa da bence harika görünüyor :)


en yeni erkek bebek yelek modelleri

en güzel bebek yelek modelleri
 Yakadan başlayarak örebileceğiniz bu bebek yelek modelini farklı renklerde örerek ister kız ister erkek bebeğinize örebilirsiniz. 3 numara şiş ile rahatlıkla örebileceğiniz bu model, görünüm itibariyle gerçekten mükemmel ötesi elbette tercih sizin

muhteşem bebek yelek modelleri

harika bebek yelek modelleri
Desenli bebek yelek modeli, şiş yardımı ile örebileceğiniz bu modelin arasına ikinci bir renk ile rahatlıkla model atabilirsiniz.

harika bebek yelek modelleri


en güzel bebek yelek modelleri
Haroşa ile örülebicek 3 renkli bebek yelek modeli, paylaşım içerisinde çok beğendiklerim arasında bulunan bu modeli hoş görünmesinin nedeni bence haraşo yada  haroşa denilen örgü tipi, gerçi onunda adı gerçekten tam olarak ne bu yaşıma geldim bir türlü çözemedim, şimdi burada yaşımı da ortaya çıkarmak istemiyorum gerçi ama :)

en güzel bebek yelek modelleri

en güzel bebek yelek modelleri

en güzel bebek yelek modelleri
Yakadan başlanarak örebileceğiniz bu model ile aşağısı sanki arı peteklerini andırmış özellikle renginden dolayı

en güzel bebek yelek modelleri

en güzel bebek yelek modelleri


en güzel bebek yelek modelleri

en güzel bebek yelek modelleri

en güzel bebek yelek modelleri

en güzel bebek yelek modelleri

en güzel bebek yelek modelleri
Nazlı kız çocuklarımız için birazcık karmaşık modeli 

en güzel bebek yelek modelleri
Sarı ponponlu şişle örülmüş bir yelek modeli, ponponlar çok farklı bir hava katmamış mı sizce de

en güzel bebek yelek modelleri


en güzel bebek yelek modelleri
Renk uyumu harika şekilde ayarlanmış, bir bebek yeleği daha, sanırım benim canlı renklere karşı bir zaafım var, yukarı tarafta açık renkli bir yeleği de çok beğendiğimi söylemiştim.

en güzel bebek yelek modelleri


Ponponlu Kız Bebek Yelek Yapılışı Videolu anlatım

Bu videomuzda çok şık bir kız bebek yelek modeli yapılışı videolu olarak sizlerle, videomuzdaki yelek ölçüleri 1-1,5 yaş için uygundur. Kız Bebek Yelek Yapımında Himalaya Süperlüx Bebe yünü tercih edilmiştir, 2 yumak ip yelek modeli için yeterlidir. Ayrıca 3,75 şiş kullanılmıştır, sizde ellinize göre 3,5 yada 4 numara bir şiş tercih edebilirsiniz.
Lütfen unutmayın videomuzda verilen ölçüler şiş, ip yada el sıklığınıza göre değişiklik gösterebilir.
Yeleğimizde Sağ Ön 36 ilmek, Sol ön 36 ilmek arka tarafta ise 70 ilmek olarak yapılmıştır, sizde erkek veya kız bebeklerinize yapacağınız yelek modellerini bu hesaba göre ilmek eklkeyerek büyütebilirsiniz.

Ponponlu Kız Bebek Yelek Yapılış VideosuEvet hanımlar, bugünki konumuz şimdilik bu kadar, isterseniz fotoğrafları bilgisayarlarınıza yada telefonlarınıza indirerek daha yakından görebilirsiniz, ördüklerinizi bize yollayın yayınlayalım ne dersiniz, yukarıda belirtilen sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi lütfen unutmayın.

Sitemizdeki güncellemeleri ilk siz öğrenin
Abone Ol