Tığ işi örgü vazo gülü yapımı modeli

by Kadin, Moda, Sağlık, Örgü, Hobi SözKadinda.Com on 26 Ocak 2016 Salı

Tığ işi örgü vazo gülü yapımı modeli

Evlerinizin ince detaylarına dikkat edermisiniz? Bazen küçücük detaylar odanıza öyle görünümler kazandırır ki bunu sizde fark edersiniz, aslında kendisi küçük ama modeli ve görüntüsüyle odanızın şıklığına şıklık katacak bir model ile sizlerleyiz, tığ işi örgü vazo gülü modeli aşağıda sizler için, bir çok yerde tığ işi çiçek yapımı paylaşıldığını gördüm farkımız olsun istedim, sizlerde yaptığınız farklı tasarımları bizlerle paylaşmak istermisiniz??


Blog, Updated at: 05:30

1 yorum:

  1. tığ işi örgü vazo modeliniz gerçekten harika görünüyor. Tığ işi örgüler son zamanlarda biz hanımların gerçekten oldukça fazla ilgisini çekmekte keşke daha fazla tığ işi örgü modelleri paylaşsanız gerçekten bizleri daha memnun edersiniz. çünkü gerçekten internet üzerinde düzenli paylaşım yapan kaliteli kadın siteleri bulunmamakta, tığ işi örgü modelleri konusunda daha fazla paylaşımları beklediğimizi belirterek sizlere iyi çalışmalar diliyorum

    YanıtlaSil

Yorum yapabilmek için Yorumlama Biçiminden "Anonim" i seçebilirsiniz. yada Adı/Url kısmından isminizi yazarak yorum yapabilirsiniz.

  Hobiler